Бойові дії в Луганській області. Найгарячіше зараз біля Сватового

Бойові дії в Луганській області. Найгарячіше зараз біля Сватового

Найскладнішою ділянкою на східному фронті залишається територія поблизу Сватового і Кремнної.

Про це розповів керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Територію навколо Сватового російські окупанти розстрілюють реактивною артилерією. Найбільна концентрація сил ворога у самому Сватовому та Троїцькому.

Крім того, у невеликих селах поблизу Сватового і Кремінної росіяни виселили всіх жителів і розмістили там військових РФ.

У Сєвєродонецьку та Рубіжному в пусті домівки також заселяють окупантів та колаборантів.

“Спочатку рашисти позабирали в людей хати в селах вздовж лінії фронту на напрямках Кремінна-Сватове, тепер дісталися міст. окупанти заселяються самі, або заселяють інших людей в квартири в Рубіжному та Сєвєродонецьку. Наводять на житло українських патріотів – колаборанти”, – розповів Гайдай.

В свою чергу окупаційна влада звітує про 98 % готовність до опалювального сезону. Щоправда, тільки в Луганську, Алчевську, Антрациті, Первомайську та Ровеньках.

“Захоплені у 2022 році міста окупаційна влада не враховувала навесні, не вважає за потребу щось робити там і дотепер. В жодному із них централізованого опалення цьогоріч не буде. А це – не одна тисяча багатоповерхівок. Їх мешканці очікують на «русскую зиму»”, – зазначив керівник ОВА.

Також окупанти зменшують кількість цивільних навчальних закладів.  Так, Біловодський аграрний коледж перейменовано на “козачий кадетський професійний коледж імені Павла Дрьомова”.

Залишити відповідь