“Укрпошта” перестала обслуговувати жителів окупованих регіонів. Як отримати пенсію

“Укрпошта” перестала обслуговувати жителів окупованих регіонів. Як отримати пенсію

“Укрпошта” припинила обслуговувати жителів регіонів, які опинилися під російською окупацією. Разом з тим, пенсіонери, які там живуть, зможуть отримати свої виплати – гроші накопичуватимуться на спеціальних рахунках.

Про це розповіла міністр соціальної політики України Оксана Жолнович під час національного телемарафону.

Міністр зазначила, що працювати в деяких регіонах небезпечно для поштарів, які розносили пенсію.

“Були випадки, коли відбирали гроші й це ще найменша втрата. Адже траплялося, коли люди й помирали, як розносили пенсійні гроші”, – сказала Жолнович.

За її словами, для цього діє такий алгоритм: гроші переводять на “Ощадбанк” переказом і вони 30 днів чекають на людину.

Якщо ж вона не може цим скористатись, то шукають вже через “Приватбанк” усі можливі рахунки людини, які тільки вона колись відкривала. Саме в тому банку найбільша клієнтська база.

“Скидаємо гроші туди з надією, що людина хоч в якийсь спосіб зможе їх собі зняти. В будь-якому випадку ці гроші нікуди не дінуться, вони будуть накопичуватися. Є варіанти отримати їх навіть на окупованій території”, – сказала Жолнович.

Вона також запевнила, що зараз уже працюють з тим, щоб на цих територіях можна було картки онлайн відкривати, якщо їх не було. Є певні питання, бо є ризики верифікації особи, тобто, що замість неї можуть бути якісь шахраї.

Як повідомляла Реальна Газета, Ощадбанк продовжив дію платіжних карток.

Залишити відповідь