Авторкою аккаунту Donbass Devushka, який зливав секретні документи, виявилася не “єврейка з Луганська”, а ветеран ВМС США

Авторкою аккаунту Donbass Devushka, який зливав секретні документи, виявилася не “єврейка з Луганська”, а ветеран ВМС США

Виток секретних документів розвідки США стався через Discord, а згодом — через декілька аккаунтів в різних соціальних мережах і іменем Donbass Devushka, автор якого представлялася “російською єврейкою з Луганська”, а насправді виявилася ветераном ВМС США, яка народилася у місті Вурхіз, штат Нью-Джерсі.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Акаунт Donbass Devushka злив не менше 4 документів. Вела його екс-офіцер Військово-морських сил США Сара Білс. При цьому вона видавала себе за російську єврейку з Луганська.

Її викрили учасники інтернет-спільноти «Північноатлантична організація Fella» (NAFO), яка бореться з російською пропагандою.

Сара використовувала псевдоніми Mila Medvedev, @luganskforlife, CheburekiVibes, MeatballSubZero, YuGopnik, GhostofLugansk. Вона вела блоги в Telegram, Twitter та YouTube. Має близько 135 тисяч передплатників.

Жінка стверджувала, що у 2014 році подорожувала між російським містом Ростовом-на-Дону та українським Луганськом та стверджувала, що “київський режим постійно вбивав мешканців міста”. Журналісти переконані, що це брехлива інформація, адже в цей час Сара Білс судилася в США зі своїм колишнім чоловіком.

Сама підозрювана стверджує, що вона не одна веде свої соціальні мережі, проте хто її помічники — казати відмовляється.

Як повідомляла Реальна Газета, у злитих секретних документах йшла мова про те, що російські спецслужби разом з військовими планували саботувати війну в Україні, якщо Путін тяжко захворіє.

Залишити відповідь