В окупованому Білоріченському “інвестор” кілька місяців не платить зарплату місцевим шахтарям

В окупованому Білоріченському “інвестор” кілька місяців не платить зарплату місцевим шахтарям

Працівники вугільної шахти “Білоріченська” в тимчасово окупованому Білоріченську Луганської області кілька місяців не отримують зарплату. Раніше шахту було передано так званому “інвестору” з Росії.

Про це повідомила Луганська обласна військова адміністрація (ОВА).

В ОВА нагадали, що “інвестор” — російська компанія “Родіна” — отримав у користування шахту “Білоріченську” понад три місяці тому.

За цей час “інвестор” лише пообіцяв провести випробування нового шахтного обладнання.

Монтаж обладнання планується наступного року, після чого його тестуватимуть для визначення рівня безпеки та можливості або неможливості встановлення на інших підприємствах.

В ОВА підкреслили, що тим часом працівники шахти “Білоріченська” два місяці не бачать зарплату.

При цьому “інвестор” не поспішає зменшувати заборгованість підприємства із зарплат.

Окупаційна адміністрація Луганської області передала в управління компанії “Родіна” шахту “Білоріченська”, гірничо-збагачувальну фабрику (ГЗФ) “Білоріченська” та виробничий підрозділ “Краснодонське вантажно-транспортне управління”.

Як повідомляла Реальна Газета, одним з акціонерів компанії “Родина” став Олександр Клименко — міністр доходів та зборів України часів президента Януковича.

Раніше ми також писали, що російські загарбники готують ліквідацію декількох шахт на окупованій частині Луганської області.

Залишити відповідь