Повітряний ліхтарик. Фото ілюстративне, з відкритих джерел
В Луганську окупанти заборонили запускати повітряні ліхтарики під час випускних та останніх дзвінків
В окупованому Луганську угруповання «ЛНР» заборонило запускати небесні ліхтарики на останніх дзвінках та випускних.
Про це повідомляє пресслужба так званої «адміністрації Луганська».
Як стверджується, це пов'язано нібито з «особливим режимом протипожежної безпеки», який триває з 1 квітня до 31 жовтня.
Окупанти погрожують порушниками «підвищенною адміністративною відповідальністю».
Інших деталей стосовно заборони окупанти не озвучують. Однак зазначимо, що раніше під час дії цього режиму окупанти про подібні обмеження не повідомляли.
Нагадаємо, у вересні у Луганську на святкування Дня міста окупанти збирались провести пропагандистські заходи та запустити феєрверк попри "указ" Пасічника, який забороняє запуск феєрверків через "воєнний стан".
- 0

