В Харкові завершили пошукові роботи. Внаслідок російського удару по “Епіцентру” загинули 19 людей

В Харкові завершили пошукові роботи. Внаслідок російського удару по “Епіцентру” загинули 19 людей

Через влучання російськими авіабомбами по гіпермаркету “Епіцентр” у Харкові загинули 19 людей, а пошукові роботи на місці трагедії завершено.

Про це повідомив очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

“На жаль, в лікарні помер 40-річний чоловік, який був поранений внаслідок ворожого удару по Епіцентру. Чоловік перебував в опіковій реанімації, отримав опіки полум’ям, що сягали 50%. Співчуття родині та близьким”, — зазначено у повідомленні.

Після цього голова МВС Ігор Клименко заявив, що пошукові роботи у будівельному гіпермаркеті Харкова завершено. Всі 19 тіл, знайдених на місці пожежі, ідентифіковано. Частину загиблих змогли ідентифікувати лише завдяки експертизі ДНК.

Він також додав, що криміналісти провели більше 100 досліджень. До поліції звернулись 16 родичів зниклих безвісти, які надали біологічні зразки для експертиз. Також було залучено кінологів – службовий пес виявив одне тіло та один фрагмент.

Внаслідок ударів по звичайному гіпермаркету Харкова загинули 12 чоловіків та 7 жінок. Серед жертв – 17-річний хлопець та 12-річна дівчинка. Ще 54 людини отримали поранення.

Як повідомляла Реальна Газета, у Харкові збільшилася кількість загиблих унаслідок авіаудару окупантів 25 травня, коли вони скинули кілька керованих авіабомб на гіпермаркет “Епіцентр”.

Залишити відповідь