В Африці більше платять. “Вагнерівці” масового тікають із Білорусі, куди їх прийняли після заколоту Пригожина

В Африці більше платять. “Вагнерівці” масового тікають із Білорусі, куди їх прийняли після заколоту Пригожина

Найманці російської приватної військової компанії (ПВК) “Вагнер” масово залишають Білорусь, куди частину з них було відправлено після невдалого заколоту покійного власника “вагнерівців” Євгена Пригожина.

Про це повідомив Центр національного спротиву (ЦНС).

У ЦНС нагадали, що після заколоту Пригожина деяку кількість найманців ПВК “Вагнер” було відправлено до Білорусі.

Там їм було запропоновано працювати інструкторами та навчати як білоруських силовиків, так і російських окупантів, які перед відправленням в Україну проходять навчання на базах у Білорусі.

Згідно з інформацією, отриманою від членів українського підпілля в Білорусі, “вагнерівців” не влаштовує інструкторська робота і грошова винагорода за неї.

З цієї причини за останній час чисельність “вагнерівців” у Білорусі скоротилася з 500 до 400 осіб.

Вони тікають із Білорусі для “роботи” в країнах Африки, де найманці отримують значно більші гроші.

У ЦНС зазначили, що при збереженні такої тенденції незабаром у Білорусі не залишиться тих, хто буде навчати мобілізованих на війну росіян.

Як повідомляла Реальна Газета, колишні “вагнерівці” випадково показали розташування російських військових в окупованій Кадіївці (раніше Стаханов) Луганської області.

Ми також писали, що двоє британських волонтерів Кріс Перрі та Ендрю Бегшоу, які зникли в Соледарі Донецької області в січні 2023 року, були страчені найманцями ПВК “Вагнер”.

Залишити відповідь