Українці проведуть Новий рік зі світлом, якщо Росія не зіпсує свято черговим ударом, — Шмигаль

Українці проведуть Новий рік зі світлом, якщо Росія не зіпсує свято черговим ударом, — Шмигаль

Українці можуть розраховувати на новорічні свята без відключення електроенергії, якщо Росія вчергове не завдавати удару по енергетичній інфраструктурі.

Про це заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

“Денис Шмигаль також зауважив, що Росія готується продовжити атаки на українську енергосистему. Тож держава, й Уряд зокрема, перебуває в щоденній готовності до нових масованих обстрілів. Водночас прем’єр-міністр підкреслив, що в разі відсутності обстрілів новорічні свята пройдуть без аварійних відключень”, — йдеться у повідомленні.

Зараз в Україні знизилася кількість аварійних відключень завдяки відсутності морозів, економному споживанню та героїчній роботі українських енергетиків. Пошкоджене обладнання встигають вчасно відремонтувати.

Шмигаль додав, що сьогодні після аварійного ремонту вдалося повернути в мережу два блоки теплових електростанцій. Кількість споживачів, яким вернули світло та тепло, зростає.

“На першому місці — критична інфраструктура, на другому — ВПК, на третьому — важливі виробництва, на четвертому — житловий фонд”, — відзначив очільник Уряду.

Нагадаємо, з подібним прогнозом щодо новорічних свят виступав міністр енергетики Герман Галущенко.

Залишити відповідь