У ЗСУ назвали населені пункти, де тривали атаки росіян

У ЗСУ назвали населені пункти, де тривали атаки росіян

В Луганській області російські атаки тривали в районі села Надія, але були відбиті. Складніша ситуація — на Куп’янському та Авдіївському напрямках.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

Згідно з інформацією, опублікованою у звіті, українські військові підрозділи активно відбивають напади противника в різних районах країни:

  • Куп’янський напрям: Українські військові вдало відбили три атаки окупантів у Іванівці, Харківська область.
  • Бахмутський напрям: Українські війська залишаються міцними у відбитті приблизно десяти атак противника у населених пунктах Богданівка, Хромове, Кліщіївка та Андріївка, Донецька область.
  • Авдіївський напрям: Противник намагався провести марні штурмові операції, підтримані авіацією, у Кераміку, Степове, Авдіївку та Тоне, Донецька область. Загалом, вдало відбито близько десяти атак.
  • Мар’їнський напрям: Війська оборони вдало відбили понад десять атак у районах Мар’їнки та Перемоги, Донецька область, попри спроби штурму з боку противника, підтримані авіацією.
  • Шахтарський напрям: Українські підрозділи успішно відбили всі атаки російських військ біля Новомихайлівки, Донецька область.
  • Запорізький напрям: Війська України вдало відбили атаку противника на південний схід від Малої Токмачки, Запорізька область.

Зараз же, українські оборонці тримають ініціативу, виконуючи наступальні операції на Мелітопольському напрямку, штурмуючи ворога на Бахмутському напрямі, завдаючи втрати в людях та техніці окупаційним силам та поступово виснажуючи супротивника вздовж усієї лінії фронту.

Як повідомляла Реальна Газета, російські війська регулярно обстрілюють єдину дорогу, яка пов’язує Авдіївку Донецької області з підконтрольною Україні частиною регіону. Постійний вогонь окупантів ускладнює евакуацію та доставку гуманітарної допомоги.

Залишити відповідь