У ЗМІ розказали, чим буде небезпечне захоплення Часового Яру

У ЗМІ розказали, чим буде небезпечне захоплення Часового Яру

Російські окупанти продовжують спроби захопити Часів Яр у Донецькій області. Якщо це їм вдасться, то під загрозою опиниться місто Костянтинівка.

Про це пише американська газета The New York Times.

Часів Яр — невелике місто у Донецькій області. Але вони приваблює росіян, бо знаходиться на панівних висотах. Зайнявши їх, ворог зможе вести вогонь по іншим містам, які знаходяться під контролем Києва. Зокрема, по Костянтинівці.

Україна в цей час очікує, коли Сполучені Штати нададуть військовим зброю, яка б дозволила стабілізувати ситуацію на фронті. На те, щоб військова допомога прибула на фронт, може знадобитися кілька тижнів, проте противник може скористатися вікном можливостей і активізуватися.

Журналісти згадують, що коли місто опиняться в зоні досяжності російської артилерії, то його знищують артилерією. Місто Костянтинівка має залізницю, яка є важливим шляхом постачання українських військових.

Як повідомляла Реальна Газета, російські війська хочуть захопити Часів Яр у Донецькій області шляхом обходу міста з флангів. Для цього вони намагаються встановити контроль над населеними пунктами Богданівка та Іванівське.

Залишити відповідь