У тимчасово окупованому Криму внаслідок атаки виникли пожежі на електропідстанціях "Мітяєво" та "Донузлав" у Сакському районі.
Про це пише Telegram-канал "Крымський ветер"
За даними каналу, вночі горіла електропідстанція ПС 110/35/10 кВ "Митяєве" в Євпаторійському районі — великий вузол електромереж, що знижує високу напругу для подальшої передачі в села та міста.
Також, за даними каналу, супутники зафіксували пожежу на електропідстанції ПС 220 кВ "Донузлав" в Євпаторійському районі. Це важлива вузлова електропідстанція, розташована за 6 км на північний схід від селища Мирне, яка забезпечує прийом і розподіл електроенергії високої напруги.
Нагадаємо, що Служба безпеки України атакувала військовий аеродром "Саки" в окупованому Криму, в результаті чого було уражено ангари з винищувачами армії країни-агресора Росії.
- 0

