Останній дзвоник. Фото ілюстративне
У Слов’янській громаді останній дзвоник у громаді пролунав онлайн для понад 8 тисяч школярів
У школах Слов’янської громади останній дзвоник пролунав для 8044 учнів.
Про це повідомив начальник Слов’янської МВА Вадим Лях.
За словами начальника МВА, через війну навчання у громаді відбувалося в онлайн-форматі.
Цього року перший клас завершили 446 дітей, свідоцтва про базову середню освіту отримають 1009 дев’ятикласників, а 733 одинадцятикласники закінчують школу.
Також у громаді відзначили учнів за успіхи в навчанні: 113 дев’ятикласників отримають свідоцтва з відзнакою, ще 80 випускників 11 класів будуть нагороджені відзнаками.
Очільник МВА подякував військовим, педагогам і батькам за можливість продовжувати освітній процес під час війни.
Нагадаємо, що на окупованій Луганщині останні дзвінки у школах пройшли під посиленним наглядом російських силовиків.
- 0

