Влада Донецької області прийняла рішення розширити зону примусової евакуації дітей ще на вісім населених пунктів. Зараз у них перебуває майже 80 дітей.
Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
За його словами, сьогодні відбулася нарада регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Комісія прийняла рішення про примусову евакуацію дітей з населених пунктів Дружківської громади.
Йдеться про такі населені пункти:
- Миколайпілля;
- Новопавлівка;
- Павлівка;
- Петрівка;
- Приют;
- Софіївка;
- Торецьке;
- Торське.
За словами Філашкіна, в цих населених пунктах перебувають 79 неповнолітніх.
Він додав, що рішення комісії було направлено на узгодження військовому командуванню.
У березні 2023 року Кабінет Міністрів схвалив примусову евакуацію дітей із зон активних бойових дій.
Підставою для евакуації є рішення обласних військових адміністрацій. Воно має бути узгоджене з військовим керівництвом та Координаційним штабом з питань проведення обов’язкової евакуації населення.
Обов’язкова евакуація проводиться в супроводі одного з батьків, особи, яка їх замінює, або будь-якого іншого представника.
Як повідомляла Реальна Газета, 29 квітня влада Дніпропетровської області вирішила оголосити примусову евакуацію дітей з декількох населених пунктів Межівської громади.