У Ростовській області вночі горіла електростанція. Поруч із нею знаходять уламки безпілотників

У Ростовській області вночі горіла електростанція. Поруч із нею знаходять уламки безпілотників

Кілька вибухів прогриміли цієї ночі на Новочеркаській державній районній електростанції (ГРЕС) у Ростовській області. Місцеві жителі стверджують, що перед вибухами чули звук польоту безпілотників.

Про це свідчать повідомлення місцевого Telegram-каналу “Це Ростов”.

Канал опублікував кілька відео, які, ймовірно, були зняті очевидцями вибухів на Новочеркаській ГРЕС.

На кількох роликах можна почути звуки вибухів та яскравий спалах, який, як стверджується, стався в районі електростанції.

А на іншому відео показано фрагменти безпілотника, який було або збито на підльоті до ДРЕС, або він зміг долетіти до мети та розлетівся на частини внаслідок вибуху.

Губернатор Ростовської області Василь Голубєв повідомив у месенджері Telegram, що вночі на трансформаторній підстанції Новочеркаської ГРЕС нібито сталася пожежа.

За його словами, рятувальники ліквідували загоряння. Постраждалих унаслідок пожежі немає.

Голубєв додав, що внаслідок загоряння сталося відключення двох високовольтних ліній, а на самій ГРЕС із незрозумілої причини з експлуатації вивели два енергоблоки.

Кілька годин тому Міністерство оборони РФ заявило, що сьогодні вночі на території Ростовської області нібито було збито одинадцять безпілотників.

Яких-небудь доказів цьому в російському відомстві не навели.

Як повідомляла Реальна Газета, в ніч на 23 березня в Самарській області РФ сталася пожежа на нафтопереробному заводі. Місцеві жителі стверджують, що він був атакований безпілотником.

Нагадаємо, 21 березня російські медіа повідомили про катастрофу літака, яка нібито сталася поблизу Таганрога в Ростовській області.

Залишити відповідь