Від початку року в прифронтовому Покровську Донецької області внаслідок обстрілів з боку російських окупантів було знищено або пошкоджено 70% житлової забудови.
Про це повідомили в Покровській міській військовій адміністрації.
В адміністрації розповіли, що росіяни зруйнували або пошкодили 70% житлових будинків, 80% соціальних об’єктів та 95% промислових об’єктів.
Унаслідок обстрілів у місті повністю відсутня електроенергія, не функціонує опалення, а також немає централізованого газо- та водопостачання.
Зазначається, що більша частина жителів Покровська виїхали в населені пункти Дніпропетровської та Кіровоградської областей. Незначна кількість городян виїхали за кордон.
Яка ситуація в прифронтовому Покровську
Як повідомляла Реальна Газета, 28 грудня стало відомо, що Покровськ був повністю знеструмлений внаслідок обстрілу з боку російських окупантів.
А 12 грудня в місті припинилося підвезення безкоштовної питної води. Набрати воду покровчани все ще можуть у стаціонарних свердловинах.
Ми також повідомляли, що з Покровська вивезли останніх дітей. У місті кілька місяців діє їхня примусова евакуація.