У двох містах окупованої Луганщини почалася масова роздача повісток, — ОВА

У двох містах окупованої Луганщини почалася масова роздача повісток, — ОВА

У населених пунктах Сорокине (раніше Краснодон) та Молодогвардійськ на тимчасово окупованій частині Луганської області загарбники проводять роздачу повісток серед чоловіків.

Про це повідомили в Луганській обласній військовій адміністрації (ОВА).

За інформацією ОВА, у Сорокиному та Молодогвардійську від початку поточного тижня чоловіки почали масово отримувати повістки до військкомату.

Водночас військовослужбовці армії РФ, які беруть участь у роздачі повісток, стверджують, що це нібито не означає потрапляння на війну відзавтра.

Окупанти в спробах заспокоїти місцевих жителів заявляють, що чоловікам вручають повістки в рамках нібито формування мобілізаційного резерву.

В ОВА зазначили, що серед місцевого населення вже ходять чутки про початок примусової мобілізації, яка очікувалася в регіоні після проведення “виборів”.

Нагадаємо, раніше Реальна Газета повідомляла з посиланням на власні джерела на окупованій частині Луганщини, що в регіоні ведеться підготовка до примусової мобілізації.

Ми також писали, що за інформацією Луганської ОВА чоловікам з окупованої частини регіону готуються заборонити виїжджати на територію РФ.

Залишити відповідь