
В анексованому Криму запровадили погодинні відключення — без світла понад 50 населених пунктів
У низці районів анексованого Крима 17 червня почали діяти погодинні відключення електроенергії у форматі "2 години зі світлом — 2 години без". Без електропостачання залишилися понад 50 населених пунктів. Про це повідомив телеграм-канал ASTRA з посиленням на заяву так званого керівника місцевої адміністрації Ігора Івіна. 17 червня електропостачання зникло більш ніж у 50 населених пунктах Красноперекопського та Джанкойського районів, повідомили в "Крименерго". У підприємстві заявили, що обмежен
- 0




