
Месенджер Max видалили з App Store, мільйони користувачів перестали отримувати push-повідомлення
Російський національний месенджер Max видалили з магазину додатків App Store, що належить Apple. Через це десятки мільйонів користувачів месенджера перестали отримувати повідомлення. Про це видання "Медуза" повідомило з посиланням на російську компанію VK, яка є розробником месенджера. Про зникнення месенджера Max з App Store стало відомо минулої середи, 3 червня. Користувачі масово повідомили, що додаток більше неможливо знайти через пошук. Крім того, перехід на нього в App Store видає помилк
- 0





