
Окуповані території
Пів року без води: окуповане Солідарне на Луганщині залишили сам-на-сам із проблемою
Жителі окупованого села Солідарне Білокуракинського району Луганської області з січня 2026 року живуть без водопостачання. За словами місцевих, підприємство, яке контролює артезіанську свердловину, відмовляється подавати воду попри неодноразові звернення людей, а відповіді так званих “адміністрацій” — формальні й нічого не змінюють. Про це свідчать копії звернень, офіційних відповідей та повідомлень мешканців, опубліковані у місцевому пропагандистському телеграм-каналі. За словами жителя села,
- 0
