
Політика
Єрмак вийшов з СІЗО після внесення застави
Підозрюваний колишній керівник Офісу президента України Андрій Єрмак вийшов із-під варти. Про це розповідає “Українська правда”. Ексголова Офісу президента Андрій Єрмак вийшов з СІЗО після того, як за нього внесли заставу. Кореспондент видання зустрів Єрмака на виході з ізолятора. Той розповів, що сидів у платній камері і що знає, хто за нього вносив заставу. Нагадаємо, що 11 травня НАБУ повідомили про підозру колишньому керівнику Офісу Президента України Андрію Єрмаку. Також наступної доби
- 0
