
"Мадяр" вибачився перед українцями на окупованих територіях за постійні тривоги, вибухи та стрес
Командувач Силами безпілотних систем ЗСУ Роберт "Мадяр" Бровді вибачився перед українцями на окупованих територіях за регулярні тривоги, вибухи та стрес. Про це він написав у своєму Telegram-каналі. "Українці на окупованій території, вибачте від нині за постійну тривогу, закриті мости/ дороги, темряву, нетишу та стрес", — йдеться у повідомленні "Мадяра". Він закликав мешканців окупованих територій триматися подалі від військових об’єктів росіян та всього, що становить небезпеку загоряння. За й
- 0







