
Політика
ООН: травень став найсмертоноснішим місяцем для цивільних українців із 2022 року
Про рекордну кількість жертв серед цивільного населення з 2022 року заявили на терміновому засіданні Радбезу ООН, скликаному після масованого російського удару 2 червня. 8 червня Рада Безпеки ООН провела термінове засідання на запит України після масштабної російської атаки 2 червня — однієї з найпотужніших за весь час повномасштабної війни. Під час засідання постійна представниця Латвії в ООН Саніта Павлюта‑Десландес заявила, що травень 2026 року став найсмертоноснішим місяцем для цивільного
- 0


