
Десять молодих людей евакуювали з окупації та Росії в Україну
З окупованих територій та Росії із березня вдалось повернути десять молодих людей віком 18-19 років. Зараз усі перебувають в Україні. Про це повідомив омбудсман Дмитро Лубінець. Він розповів історію одного з повернутих хлопців. Юнаку на момент окупації було 14 років. Тоді його сестра виїхала до Одеси, а хлопчик залишився з батьками, які доглядали важкохвору бабусю. «З кожним роком хлопець дедалі гостріше відчував: він не бачить свого майбутнього в окупації. Не бачить можливостей для розвитку,
- 0











