
Росіяни назвали компанію Apple «ворогами Росії» після того, як із магазину застосунків видалили месенджер-шпигун MAX
Очільник «Ростелекому» Михайло Осеєвський після видалення месенджера-шпіона MAX із застосунку AppStore назвали корпорацію Apple «ворогами Росії». Про це повідомили пропагандисти ТАСС, передає The Moscow Times. Осеєвський поскаржився, що видалення месенджера є «недружнім кроком» начебто на тлі «просування МАХ». Водночас він застеріг від «таких самих кроків» з боку РФ, але сподівається, что підконтрольна компанія VK «проведе додаткові консультації». Очільник російсього мінцифри Максуд Шадаєв т
- 0






