
Україна повернула додому з російського полону двох цивільних осіб
У суботу, 11 квітня, в межах чергового обміну полоненими між Україною та РФ додому повернулися двоє мешканців селища Прибірськ Київської області — Олександр Кучай та Денис Батров. Про це повідомила Іванківська селищна рада. Визволені перебували в полоні з березня 2022 року. “Вони вистояли там, де, здається, не витримав би ніхто. Цього дня з нетерпінням чекали не лише рідні та близькі, а й уся громада. Такі моменти повертають віру й надію, адже ми щиро віримо: кожен і кожна обов’язково поверну
- 0










