
Інцидент
Ексочільниця залізничної станції Кіндрашівська-Нова на Луганщині перейшла на бік ворога
Служба безпеки заочно повідомила про підозру колишній посадовиці "Укрзалізниці", яка допомагала росіянам будувати логістичні маршрути на тимчасово окупованій Луганщині. Про це повідомила пресслужба ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. За даними слідства, навесні 2022 року керівниця станції Кіндрашівська-Нова регіональної філії "Донецька залізниця" добровільно перейшла на бік ворога та була "перепризначена" на цю ж посаду в незаконному утворенні "ДУП ЛНР "Луганська залізниця". Нині станц
- 0
