
Окупанти пояснили появу диких тварин у населених пунктах Донеччини «бойовими діями та активністю людини»
В угрупованні «ДНР» прокоментували появу диких тварин в населених пунктах Донеччини. Серед факторів там назвали бойові дії та весняні сільськогосподарські роботи. Про це повідомляє так зване «мінприроди ДНР», передає пропагандистський ресурс ДАН. Як стверджується, через бойові дії та сезонну активність людини злякані тварини можуть з’являтися в населених пунктах. Як протидію, окупанти буцімто відстрілюють, зокрема, вовків, шакалів та лисиць на території всіх районів області. Однак назвати кіл
- 0







