Сили оборони відбили 7 атак в районі Макіївки Луганської області

Сили оборони відбили 7 атак в районі Макіївки Луганської області

Українські військові відбили серію нападів з боку окупантів під час бойових дій на Харківщині та Луганщині. За інформацією, наданою Генеральним штабом Збройних Сил України у вечірньому зведенні 9 жовтня, наші захисники відстояли п’ять атак ворога в околицях населених пунктів Синьківка та Іванівка Харківської області, а також сім атак в районі Макіївки Луганської області.

Силами оборони також вдалося відбити чотири напади противника біля Кліщіївки, а в районах Мар’їнки та Новомихайлівки було відбито не менше п’ятнадцяти атак. На Шахтарському напрямку, наші воїни відстояли напад ворога в районі Старомайорського Донецької області. А також, на Запорізькому напрямку, Сили оборони України відбили атаку в районі Левадного Запорізької області.

Загалом, українські сили продовжують активну наступальну операцію на Мелітопольському та Бахмутському напрямках. За минулу добу авіація Сил оборони нанесла десять ударів по розташуваннях ворожого військового персоналу, озброєння та військової техніки.

Ракетні війська також зазнали успіху, завдаючи ушкоджень пункту управління, складу боєприпасів, а також двом районам зосередження особового складу, озброєння та військової техніки ворога. Додатково, станція радіоелектронної боротьби противника була також зруйнована підрозділами ракетних військ.

Як повідомляла Реальна Газета, російські війська протягом минулого дня знову спробували прорвати оборону ЗСУ в районі села Макіївка. Також окупанти обстріляли два населені пункти регіону.

Залишити відповідь