Ілюстративне фото
Сили оборони України завдали ударів по складах і позиціях російських військ у Донецькій області
У ніч з 14 на 15 квітня українські військові здійснили серію ударів по військових об’єктах російських сил на Донеччині. Внаслідок дій було уражено склад безпілотників, резервуари з паливом, об’єкти матеріально-технічного забезпечення, а також місця скупчення особового складу противника.
Про це повідомив Генштаб.
У районі населеного пункту Гірне на тимчасово окупованій території Донеччини було уражено склад безпілотних літальних апаратів російських військ.
Поблизу Маріуполя знищено цистерни з пальним, а в околицях Рибинського та Тополиного — склади матеріально-технічного забезпечення армії РФ.
Крім того, за даними Генштабу, українські сили також завдали удару по зосередженню російських військових у районі населеного пункту Родинське на Донеччині.
Нагадаємо, що минулої доби українські захисники завдали удару по складах боєприпасів російських військ поблизу Бердянська Запорізької області.
- 0

