У єдиному пологовому будинку, що продовжує працювати на Донеччині, протягом травня народилися 10 дітей.
Про це повідомляє Слов’янська МВА.
"Протягом останнього місяця весни в нашому місті з’явилися на світ 3 хлопчика та 7 дівчаток", — зазначили в МВА.
У квітні, за словами Вадима Ляха, в Слов'янську народилися 16 дітей: 7 хлопчиків та 9 дівчаток.
Протягом минулого 2025 року в місті народилися 503 дитини, повідомляли у МВА:
- у січні — 56 дітей;
- в лютому — 54 дитини;
- в березні — 56 дітей;
- в квітні — 53 дитини;
- у травні — 40 дітей;
- у червні — 49 дітей;
- у липні — 48 дітей;
- у серпні — 39 дітей;
- у вересні — 34 дитини;
- у жовтні — 29 дітей.
- у листопаді — 22 дитини;
- у грудні — 23 дитини.
- 0

