Останній дзвоник. Фото ілюстративне

Останній дзвоник. Фото ілюстративне

Суспільство

У Слов’янській громаді останній дзвоник у громаді пролунав онлайн для понад 8 тисяч школярів

  • 0

У школах Слов’янської громади останній дзвоник пролунав для 8044 учнів.

Про це повідомив начальник Слов’янської МВА Вадим Лях.

За словами начальника МВА, через війну навчання у громаді відбувалося в онлайн-форматі.

Цього року перший клас завершили 446 дітей, свідоцтва про базову середню освіту отримають 1009 дев’ятикласників, а 733 одинадцятикласники закінчують школу.

Також у громаді відзначили учнів за успіхи в навчанні: 113 дев’ятикласників отримають свідоцтва з відзнакою, ще 80 випускників 11 класів будуть нагороджені відзнаками.

Очільник МВА подякував військовим, педагогам і батькам за можливість продовжувати освітній процес під час війни.

Нагадаємо, що на окупованій Луганщині останні дзвінки у школах пройшли під посиленним наглядом російських силовиків.

  • 0

0 статей
0 підписників