Російські окупаційні війська знову завдали ракетного удару по прифронтовій Авдіївці Донецької області. Цього разу окупанти зруйнували два житлових багатоквартирних будинки.
Про це в неділю, 26 березня, повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.
"Росіяни продовжують обстрілювати Авдіївку. Вони здійснили ракетний удар по двох багатоповерхівках", — написав він у своєму Telegram-каналі.
За його словами, зараз немає інформації про загиблих або постраждалих.
Єрмак також опублікував фотографії, зроблені на місці влучання російської ракети.

Окупанти завдали ракетного удару по Авдіївці. Фото: Андрій Єрмак

Окупанти завдали ракетного удару по Авдіївці. Фото: Андрій Єрмак

Окупанти завдали ракетного удару по Авдіївці. Фото: Андрій Єрмак
Нагадаємо, 17 березня російські окупаційні війська обстріляли Авдіївку, зруйнувавши житловий багатоквартирний будинок.
А 13 березня окупанти завдали ракетного удару по Авдіївці, внаслідок чого було знищено будівлі школи.
Як писала Реальна Газета, на початку тижня влада звернулася до жителів прифронтової Авдіївки, закликавши їх евакуюватися в безпечніші регіони країни.
- 0

