Зруйнована будівля з обваленими стінами та уламками, перед нею паркан і дерева.

Руйнування внаслідок обстрілів Донецької області 28 червня. Фото: поліція Донецької області.

Війна

На Донеччині росіяни за добу поранили сімох людей, зокрема й дитину

  • 0

За 28 червня поліція зафіксувала 916 російських атак по лінії фронту та житловому сектору Донеччини. Під вогнем перебували дев’ять населених пунктів: Дружківка, Краматорськ, Слов’янськ, Донецьке, Новодонецьке, Олексієво-Дружківка, Копані, Маяки та Привілля.

Про це повідомила поліція Донецької області.

Руйнувань зазнали 16 цивільних об’єктів, серед них п’ять житлових будинків.

  • У Маяках внаслідок удару FPV-дрона поранена дівчинка 2013 року народження.
  • По Дружківці росіяни скинули вісім авіабомб «КАБ-250» — поранили чотирьох цивільних. Пошкоджено два приватні будинки, заклад освіти, адмінбудівлю та транспорт ДСНС.
  • Один поранений — у Слов’янську. Ще одна людина постраждала у Копанях через атаку FPV-дрона.
  • У Краматорську два ворожі дрони пошкодили будівлю комунального підприємства та АЗС. У Донецькому Краматорського району також постраждало комунальне підприємство. У Новодонецькому зруйновано два приватні будинки.
  • На Привілля Росія спрямувала три "КАБ-250", пошкоджено приватний будинок, цех і цивільне авто.
  • В ніч на 29 червня під атаку безпілотників знову потрапили Краматорськ — пошкоджено заклад освіти — та Біленьке, де постраждав приватний будинок.

Поліція та СБУ відкрили кримінальні провадження за ст. 438 ККУ (воєнні злочини).

Кількість жертв від російських обстрілів  серед цивільних на Донеччині зростає щодня

Раніше ми писали, що 26 червня росіяни атакували Дружківку, Краматорськ, Миколаївку, Слов’янськ та інші населені пункти Донеччини — одна людина загинула, восьмеро дістали поранень.

Також повідомляли про удар трьома "КАБ‑250" по центру Дружківки 25 червня. Тоді загинула жінка, й четверо цивільних отримали поранення.

24 червня "Реальна газета" писала, що поліцейські "Білого янгола" евакуювали 14 жителів Білопільської громади на Сумщині та сім’ю з Дружківки.

  • 0

0 статей
0 підписників