Лампочка. Фото: depositphotos
На Донеччині енергетики відновили електропостачання для 1,3 мільйона осель
На Донеччині енергетики відновили електропостачання для 1,3 мільйона осель, яке було порушене внаслідок обстрілів.
Про це повідомляє компанія ДТЕК.
За даними компанії світло повернули для майже 2 млн родин, а саме:
- Донеччина — 1,3 млн осель;
- Дніпропетровщина — 607 тис. домівок;
- Одещина — 76,7 тис. родин;
- Київщина — 22,1 тис. домівок.
Компанія зазначила, що битва за світло продовжує тривати.
Нагадаємо, що у квітні в Донецькій області частина споживачів залишилася без світла після атак РФ на енергетику.
Водночас з цим увечері був зафіксований добовий максимум споживання, який на 5,8% перевищив показник попереднього робочого дня — п’ятниці, 17 квітня. Причиною зростання названо похолодання та використання електрообігрівачів.
Також протягом 19 квітня російська армія шість разів атакувала населені пункти Донецької області. Обійшлося без загиблих та постраждалих.
- 0

