Російські “гастролери” прибули на окуповані території для організації “виборів” – ЦНС

Російські “гастролери” прибули на окуповані території для організації “виборів” – ЦНС

Російські політтехнологи, пропагандисти та спостерігачі прибули на тимчасово окуповані території (ТОТ) України для організації “виборчого процесу”.

Про це повідомив Центр національного спротиву (ЦНС).

“Після провалу з “референдумом”, який проігнорувала більшість місцевого населення, окупанти сподіваються покращити ситуацію на “виборах”. Для цього на тимчасово окуповані території прибувають політтехнологи, спостерігачі, організатори масовок і пропагандисти”, – сказано в повідомленні.
Зазначається, що контроль за “виборчим процесом” здійснюватимуть представники російської ЦВК. Росіяни вже поставили вимоги, щоб усі працівники бюджетних підприємств ходили голосувати під розпис разом у визначений для підприємства день. При цьому знімати процес будуть заздалегідь розставлені пропагандисти.

“Основним завданням Москва вважає намалювати явку хоча б на камеру. Однак навіть якщо не вдасться, тоді розігруватиметься сценарій “референдуму”, де відсутність людей на дільницях пояснили тим, що “багато хто голосував за місцем проживання або голосував в інший день”, – заявили в ЦНС.

Як повідомляла Реальна газета, росіяни готуються фальсифікувати “вибори” на тимчасово окупованих територіях за допомогою “активістів” кремлівських молодіжних рухів.

Залишити відповідь