Окупанти готуються до фальсифікації “виборів” на ТОТ

Окупанти готуються до фальсифікації “виборів” на ТОТ

Росіяни готуються фальсифікувати “вибори” на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) за допомогою “активістів” кремлівських молодіжних рухів.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

Зазначається, що “активісти” з організації “Движение первых” прибули з РФ для організації “голосування” за місцем проживання. Вони разом із місцевими поплічниками імітуватимуть виборчий процес з урнами серед порожніх будинків в оточенні російських солдатів. Також вони будуть присутні на виборчих дільницях як “спостерігачі”. Там вони відповідатимуть за фальсифікацію явки та результатів виборів.

“Зараз на ТОТ триває інструктаж гастролерів з боку місцевих фейкових виборчих комісій. Центр національного спротиву наголошує, що організація псевдовиборів на ТОТ є колабораціонізмом, за що кожен нестиме відповідальність згідно з КК України”, – йдеться в повідомленні.

Як писала Реальна Газета, жителям окупованих частин Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей дозволили проголосувати на “виборах” 10 вересня за українськими документами, включаючи паспорти та ID-картки.

Залишити відповідь