Російська ядерна зброя з’явиться в Білорусі наступного місяця

Російська ядерна зброя з’явиться в Білорусі наступного місяця

Російську тактичну ядерну зброю буде розміщено на території Білорусі в першій половині липня 2023 року. Відповідну заяву зробив обвинувачений у воєнних злочинах російський диктатор Володимир Путін.

Сьогодні російський диктатор зустрівся із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком, про що повідомило російське державне ЗМІ “Інтерфакс”.

За словами Путіна, підготовка споруд для зберігання тактичної ядерної зброї закінчиться 7-8 липня.

“Як ви знаєте, 7-8 липня закінчується підготовка відповідних споруд, і відразу ж почнемо заходи, пов’язані з розміщенням на вашій території відповідних видів озброєнь”, – сказав Путін.

Нагадаємо, ще на початку березня 2023 року самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Росія передасть тактичну ядерну зброю.

Пізніше цю інформацію підтвердив російський диктатор Путін. За його словами, Білорусь отримає російські оперативно-тактичні ракетні комплекси “Іскандер”, здатні переносити тактичну ядерну зброю.

Як писала Реальна Газета, 25 травня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про початок переміщення російської ядерної зброї на територію країни.

Залишити відповідь