Росіяни звуть спостерігачами на фейкові “вибори” людей із незрозумілим минулим

Росіяни звуть спостерігачами на фейкові “вибори” людей із незрозумілим минулим

Російські окупанти намагаються надати легітимності “виборам” на окупованій території, запрошуючи туди “міжнародних спостерігачів”, які незаконно туди приїжджають, мають чітко виражену проросійську позицію та сумнівне минуле.

Про це написав голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Стверджується, що ці люди нібито приїхали з країн Європи, Африки та навіть Латинської Америки.

Судячи з публікацій в пропагандистських медіа, серед таких “спостерігачів” є: декілька імен цих «фахівців» у галузі виборчого права: Фолькнер Фрідріх Карл Чапке (Німеччина), Віто Гріттані (Італія), Камелія-Дорина Поп (Румунія), Паскуалє Салатино (Італія), Джордж Дескі (Італія).

“Як вони туди потрапили, більш детальний рівень їхньої відповідальності та компетенції визначить українське та міжнародне правосуддя”, — написав Лисогор.

Він відзначив, що РФ давно відпрацювала цю схему, посилаючи в якості “спостерігачів” сторонніх людей. Так, з 2014 році пропагандисти розповідали про собі Андреа Пальмері. Він був найманцем і засудженим в Італії злочинцем, який в сюжетах місцевого телебачення перетворювався на “італійського шеф-повара”, “керівника італійського культурного центру у Луганську” чи італійського політика.

“Ми чудово бачимо та розуміємо, що значної підтримки серед населення жодні заходи російських загарбників у містах і селах не знаходять, засуджуються вони і у світі, тому вони змушені наймати по усьому світу таких ось «шеф-кухарів», аби під соусом «законності» приховати гіркий смак свого злочинного та антигуманного характеру режиму на Луганщині”, — написав Лисогор.

Як писала Реальна Газета, через провал примусової паспортизації на окупованій Луганщині, росіяни дозволили “голосувати” тим, хто не отримав паспорта РФ.

Ми також повідомляли, що 10 вересня в “день єдиного голосування” окупанти готуються зняти картинку для російської пропаганди. Її створюватимуть за рахунок бюджетників.

Залишити відповідь