Росіяни відновили на окупованій території понад 2000 культурних об’єктів та транслюють там пропаганду, — ГУР

Росіяни відновили на окупованій території понад 2000 культурних об’єктів та транслюють там пропаганду, — ГУР

Росія розгорнула на окупованій території інформаційну кампанію з просування ворожих наративів. Для цього вони відновили 2300 культурних об’єктів, щоб вести там пропаганду.

Про це розповів представник ГУР МО Вадим Скібіцький під час дискусії на Kyiv StratCom Forum 2024.

“Візьмемо Луганську, Донецьку, Херсонську і Запорізьку області. Перше — вони (росіяни — ред.) повністю контролюють цей інформаційний простір, використовуючи ретранслятори та інше”, — розповів він.

 Скібіцький наголосив, що вся на окупованих територіях проходить через російське обладнання, встановлене корпорацією “Ростех”.

Розмови по мобільному теж контролюються росіянами: в окупації встановили понад 2000 веж мобільних мереж РФ.

Окрім того, за його словами, за час окупації росіяни вдосконалили, модернізували та відновили 2300 культурних об’єктів: театри, кінотеатри, різні студії для нав’язування наративів рф, позбавлення нас історичної минулого.

Перш за все, пропаганда спрямована на молодь. Для них друкують підручники, книги, створюють освітні програми тощо.

Як повідомляла Реальна Газета, російські окупанти збираються на законодавчому рівні заборонити українські книги, назвавши їх “книгами інфоагентів”.

Книги українською мовою доручено вилучити з бібліотек професійних освітніх закладів, що діють на окупованій частині Луганської області. Відповідне доручення видало керівництво угруповання “ЛНР”.

Залишити відповідь