Росіяни підтягують нові сили на Лимано-Куп’янському напрямку – Маляр

Росіяни підтягують нові сили на Лимано-Куп’янському напрямку – Маляр

Російські військові перегруповуються та поповнюють свої сили на Куп’янському та Лиманському напрямках.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону.

Вона зазначила, що бої тривають на Куп’янському напрямку. Там складна ситуація, противник обстрілює Куп’янськ. Українські захисники потужно чинять опір.

“Якщо дивитися по цифрах, то на Лиманському і Куп’янському напрямках може здатися, що зменшилася кількість обстрілів та боїв. Але насправді ворог не полишає своїх планів рухатися там вперед. Зараз просто відбувається перегрупування і він додатково підтягує туди сили”, – сказала вона.

Маляр нагадала, що останні два тижні росіяни активізувалися на цих напрямках, проте Збройні сили зупиняли ворога. За словами заступниці міністра, противник зараз просто “зализує рани”. З огляду на це активність дещо спала, але це не означає, що окупанти не продовжать активність.

“Якщо говорити детальніше, то на Куп’янському напрямку наші відбили атаки південніше Першотравневого, Синьківки й східніше Петропавлівки Харківської області. Тобто всі бої минулого тижня закінчилися поразкою ворога, він там не просувається”, – сказала вона.

Щодо Лиманського напрямку, то там основні бої тривають довкола Серебрянського лісництва. Росіяни намагаються вибити українських бійців із позиції Кремінної й Білогорівки. Окупантам це не вдається, але бої там теж дуже запеклі.

Як повідомляла Реальна газета, прифронтові населені пункти Луганської області Невське та Білогорівка знов потрапили під удар російської артилерії.

Залишити відповідь