Росіяни хочуть знести малоповерхові будинки в Луганську. Жителі таких будинків обурені ініціативою

Росіяни хочуть знести малоповерхові будинки в Луганську. Жителі таких будинків обурені ініціативою

У окупованому Луганську росіяни під виглядом “модернізації” житлової забудови мають наміри знести малоповерхові будинки. Натомість наобіцяли, що у такому випадку жителі таких будинків начебто зможуть отримати нове житло. 

Про це під час повідомила так звана “перша заступниця глави мінбуду ЛНР” Тетяна Буряк, передає пропагандистський ресурс “ЛІЦ”. 

Буряк заявила, що окупанти хочуть переселити жителів зі старих будинків, але лише “за їхньою згодою”. “Забудовник” нібито має придбати житло на вторинному ринку в межах 15 кілометрів, яке відповідатиме площі та кількості кімнат попередньої квартири.

Також ця “програма” передбачає будівництво нових багатоповерхівок, де, як запевняють окупанти, мешканці буцімто зможуть безкоштовно отримати квартири.

Буряк додала, що у разі, якщо новий будинок не буде готовий до моменту переселення, “забудовник” начебто зобов’язаний сплачувати оренду тимчасового житла до завершення будівництва.

Однак чому у окупантів виникла ідея знести малоповерхові будинки та що буде з тими, хто не захоче у такому випадку залишати власну оселю, колаборантка не пояснила.

Двоповерхові будинки є в районі Заводу 100 та в районі Містечка Заводу ОР. Реальна Газета поспілкувалася з тими, хто там живе. Вони кажуть, що будинки потребують ремонту, але виїжджати з них не хочуть. Кімнати в таких квартирах просторі та з високими стелями, а їх жителі переконані, що ніякого житла взамін їм не дадуть.

“Їм що, можна вірити? Буде, як у Маріуполі будують, усе для картинки, ніхто квартири не отримав…”, – розповідають жителі. 

Як повідомляла Реальна Газета, в окупованому росіянами Сіверськодонецьку хочуть знести 30 багатоквартирних будинків, які так сильно пошкоджені внаслідок бойових дій, що не підлягають відновленню.

Також ми показали кадри, як зараз виглядає Сіверськодонецьк. Через майже три роки після окупації місто виглядає майже порожнім.

Залишити відповідь