Росіяни хочуть захопити Часів Яр до 9 травня, — Сирський

Росіяни хочуть захопити Часів Яр до 9 травня, — Сирський

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що військове керівництво РФ доручило своїм військам до 9 травня захопити місто Часів Яр у Донецькій області.

Про це йдеться в повідомленні, опубліковане на сторінці головнокомандувача ЗСУ у Facebook.

За його словами, росіяни зосереджують сили для прориву оборони ЗСУ на захід від Бахмута, виходу до каналу Сіверський Донець – Донбас та оволодіння Часовим Яром.

Цими діями окупанти мають намір створити собі умови для подальшого просування до населених пунктів Краматорської агломерації.

Росіяни хочуть захопити Часів Яр до 9 травня, — Сирський
Фото: deepstatemap.live

Сирський підкреслив, що реалізації планів окупантів заважає героїчна оборона українських військових, які буквально вгризлися в землю, стримуючи противника.

“Використовуючи чисельну перевагу та різноманітні мотиваційні фактори, зокрема й розстріли, окремі групи піхоти противника вийшли до мікрорайону “Новий”, але були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії”, — написав Сирський.

Він додав, що загроза в районі Часового Яру залишається актуальною, адже російські війська отримали наказ захопити місто до 9 травня.

Як повідомляла Реальна Газета, 13 квітня аналітики українського OSINT-проєкту DeepState заявили, що окупанти захопили село Богданівка на південний схід від Часового Яру.

А 9 квітня стало відомо, що підрозділи армії РФ змогли наблизитися до східної околиці Часового Яру.

Залишити відповідь