Ілюстративне зображення. Фото: колаж РГ.

Ілюстративне зображення. Фото: колаж РГ.

Війна

Росіяни повідомили про захоплення селища на Харківщині, але показали окуповане з 2022 року село на Луганщині

Російська окупаційна армія опублікувала відео про нібито захоплення населеного пункту Борова у Харківській області. Як виявилося, воно було зняте в окупованому населеному пункті Луганської області.

Про це український аналітичний проєкт DeepState повідомив у понеділок, 18 травня.

Напередодні російський Z-канал "Оперативний простір" опублікував відео, на якому, як стверджується, показано кадри просування окупантів у Боровій. На ньому кадри переміщення російських солдатів чергуються із загальними планами Борової, знятими камерою безпілотника.

Користувачі X (Twitter) проаналізували відео і дійшли висновку, що кадри з солдатами армії РФ були зняті на території села Коломийчиха Луганської області. Воно знаходиться за 25 кілометрів на схід від Борової.

"Росіяни вирішили, що не потрібно навіть туди бігти з прапором. Достатньо змонтувати кадри пересування піхоти за 25 кілометрів, додати проліт розвідувального дрона над самою Боровою і все", — йдеться у повідомленні DeepState.

Росіяни видали кадри з окупованої Коломийчихи за "захоплену" Борову. Фото: скріншот мапи проєкту DeepState.

Як повідомляла Реальна газета, раніше сьогодні, 18 травня, Головне управління розвідки (ГУР) показало відео бойової роботи українських військових, які вибили окупантів зі селища Степногірськ Запорізької області.

Ми також писали, що 15 травня 129-та окрема важка механізована бригада ЗСУ повідомила про звільнення села Одрадне на північному сході Харківської області.

  • 0

0 статей
0 підписників