Путін вчергове пообіцяв побудувати до Луганська і Донецька залізницю, аналогів якої нема

Путін вчергове пообіцяв побудувати до Луганська і Донецька залізницю, аналогів якої нема

Російський диктатор Володимир Путін заявив про створення в Росії високошвидкісної залізниці між містами країни. До окупованих Луганська і Донецька теж хочуть пустити потяги. Проте в Росії зараз таких доріг нема.

Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на заяву Путіна на Залізничному з’їзді.

Першу гілку швидкісної залізниці хочуть побудувати між Москвою і Санкт-Петербургом. Також магістралі будуть прокладені до таких міст, як Воронеж, Нижній Новгород, Казань, Єкатеринбург і Ростов-на-Дону.

Вочевидь, російський диктатор розраховує, що окуповані території будуть довго під контролем Росії, тому пообіцяв їм високошвидкісну залізницю “в перспективі”.

“Особливо підкреслю: у перспективі, безумовно, будемо будувати їх до Луганська і Донецька. Планується, що високошвидкісні магістралі пройдуть територіями, де мешкають понад 111 млн наших громадян, а це 80% населення країни”, — сказав Путін.

Путін обіцяє високошвидкісну залізницю ще з 2006 року. У 2017 році було оголошено, що першу високошвидкісну залізничну лінію будуватимуть між Москвою і Казанню. Однак роботи все ще не почалися.

Як повідомляла Реальна Газета, у березні країна-агресор Росія заявила про створення на окупантах нею територіях федерального підприємства “Залізниці Новоросії”, в яке увійшли фейкові формації — об’єднає залізниці окупованих російськими військами частин Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

8 грудня російська ФСБ затримала в окупованому Донецьку генерального директора концерну “Залізниці Донбасу” Володимира Кабація. Його підозрюють у зловживанні посадовими повноваженнями.

В угрупуванні “ЛНР” вчергове заявили, що в березні 2024 року з Луганська пустять потяги на Москву.

Залишити відповідь