Путін не збирається припиняти обстріли України. Переговори через посередників його не влаштовують

Путін не збирається припиняти обстріли України. Переговори через посередників його не влаштовують

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що його армія не припинить вогонь в Україні і заявив, що українські військові теж нібито не зроблять цього. Тому він вважає, що “безглуздо” звертатись до посередників, щоб ті вели переговори.

Про це повідомляє пропагандистське видання “РИА Новості”.

“Росія не може погодитися на припинення вогню з Україною, оскільки не впевнена у відповідних діях Києва”, — заявив диктатор.

Він озвучив ніким і нічим не підтверджену інформацію про те, що у 2022 році російські війська відступили від Києва нібито в результаті домовленостей. Путін заявив, що “кроків у відповідь із боку України не було”.

Також Путін згадав про домовленості у Стамбулі. За його словами, “усі (зумовлені відведенням військ) домовленості, досягнуті в Стамбулі, були викинуті в смітник”. Насправді ж документ, висунутий Росією у Стамбулі, фактично був актом капітуляції, який забороняв Україні захищатися у разі повторного нападу Москви.

Крім того, Путін сказав, що не хоче вести переговори через посередників.

“Ми завжди виступали за переговори, ви це добре знаєте, ми ніколи від них не відмовлялися. Питання тільки в тому, що остаточно завершити конфлікт (війну в Україні – ред.) за допомогою посередників і тільки через них мені видається малоймовірним”, — заявив Путін.

Як повідомляла Реальна Газета, американський журналіст Такер Карлсон анонсував інтерв’ю з Володимиром Зеленським. Він не уточнив, коли саме воно відбудеться.

Проте в Офісі президента заявили, що у Зеленського не погоджували інтерв’ю, і в розкладі Володимира Зеленського їх нема.

Залишити відповідь