Володимир Путін доручив організувати атаку по Україні як відповідь на удар по гуртожитку коледжу у Старобільську на Луганщині.
Про це повідомили в ТАСС.
Путін поклав відповідальність за удар на Україну та заявив, що влучання безпілотника в будівлю коледжу нібито не могло бути наслідком роботи систем ППО чи засобів радіоелектронної боротьби.
Він також повідомив, що заслухав доповіді представників російських служб щодо інциденту в Старобільську та зазначив, що за результатами цього випадку "будуть зроблені відповідні висновки".
Глава Кремля також заявив, що поруч із гуртожитком у Старобільську "немає жодних військових об'єктів".
ОНОВЛЕНО
У ЗСУ підтвердили удар по Старобільську, однак заперечили інформацію про ураження цивільної інфраструктури.
За інформацією Генштабу, у ніч на 22 травня ударів було завдано по низці військових об’єктів російської армії, зокрема по нафтопереробному заводу, складах боєприпасів, системах протиповітряної оборони, пунктах управління та місцях розташування особового складу противника.
"В російських медіа активно поширюється маніпулятивна інформація щодо нібито ураження Збройними Силами України об’єктів цивільної інфраструктури на тимчасово окупованій території України. Інформуємо, що Збройні Сили України завдають уражень по військовій інфраструктурі та об’єктах, які використовуються у військових цілях", —йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що у ніч проти 22 травня в окупованому Старобільську, що на Луганщині, було чутно вибухи. Внаслідок атаки зазнала значних руйнувань п'ятиповерхова будівля, де частина приміщень використовувалася під аудиторії, а верхні поверхи — під гуртожиток. Через удар вона фактично розкололася навпіл — у центрі лежать завали.
- 0

