Прикордонники взяли в полон російського штурмовика. Він носив з собою портрет Лаврова

Прикордонники взяли в полон російського штурмовика. Він носив з собою портрет Лаврова

На Бахмутському напрямку у Донецькій області українські прикордонники взяли в полон російського штурмовика, а ще двох його товаришів ліквідували.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

“Днями бійці Краматорського прикордонного загону відбили атаку противника та взяли в полон контрактника російської армії. Так, у ранковий час група піхоти противника атакувала одну з вогневих позицій прикордонного підрозділу. По ворогу було відкрито вогонь на ураження. У ході стрілецького бою двох загарбників вбито, решта нападників розбіглися”, — сказано в повідомленні.

Там додали, що одного російського військового вдалося захопити у полон. Ним виявився новоспечений контрактник, який призвався у військову частину з Хабаровського краю на початку жовтня цього року. Більшу частину його служби забрало добирання до фронту, то ж бій, де його взяли в полон, став одним з перших.

При собі шутомовик мав військовий квиток та два шеврони. На одному було зображено ікону, а на другому — російського чиновника Сергія Лаврова. Під його портретом був напис: “Не понимаете по русский? Пришло время выучить”.

“Ще цікавий факт про «освободітєля», судячи з шевронів, що він мав на собі, чоловік збирався вчити усіх російській мові, проте, під вогневим ураженням наших бійців, різко змінив свої плани на майбутнє та обрав життя в українському полоні”, — заявили з цього приводу у ЗСУ.

Прикордонники взяли в полон російського штурмовика. Він носив з собою портрет Лаврова

Як повідомляла Реальна Газета, російські окупанти протягом минулої доби не проводили штурмових дій на ділянці фронту в Луганській області, застосувавши все наявне озброєння для обстрілу позицій Сил оборони України.

Залишити відповідь