Переселенці на акції. Фото: Львівська міська рада
Переселенці з Маріуполя, Мелітополя, Бахмута, Херсона та Луганщини взяли участь у висадці «дерева життя» у Львові
Переселенці з прифронтових територій долучились до акції «дерева життя» у Львові.
Про це розповіли в Львівській міській раді.
У львівському парку «Знесіння» в межах Лендарт-фестивалю відбувся символічний перформанс, присвячений Всесвітньому дню біженців.
Учасники заходу висадили липу дрібнолисту — дерево, що стало символом пам’яті, надії та підтримки внутрішньо переміщених українців, які були змушені залишити свої домівки через війну.

Учасники акції. Фото: Львівська міська рада

Учасниця акції. Фото: Львівська міська рада
"Липа дрібнолиста — це надзвичайно гарне дерево, яке росте по кількасот років. Воно гарно квітне і пахне, має гарні плоди, з яких можна пити чай, і оскільки воно росте біля озера — то це екологічно чиста ділянка, і це також дуже символічно", — наголосила Оксана Луцко, заступниця керівниці міського управління екології та природних ресурсів.

Учасники акції. Фото: Львівська міська рада

Учасник акції. Фото: Львівська міська рада
Директор Центру соціальної підтримки Володимир Головатий повідомив, що на захід запросили всіх мешканців модульного містечка на Сихові, а також колег і переселенців із Маріуполя, Мелітополя, Бахмута, Херсона та Луганщини.
"Місто Львів постійно піклується про вимушено переміщених українців і дбає, аби вони мали відчуття дому та все необхідне для повноцінного життя", — наголошує Володимир Головатий.
- 0

