Викрили бізнесменів, які заплатили в “бюджет ЛНР” понад 1 мільйон гривень

Викрили бізнесменів, які заплатили в “бюджет ЛНР” понад 1 мільйон гривень

Почалося розслідування щодо бізнесменів, які роками платили “податки” в “бюджет” угрупування “ЛНР” та віддали бойовикам понад 1 мільйон гривень.

Про це повідомила пресслужба Луганської обласної прокуратури.

Так, розслідування ведеться щодо групи підприємців, які працювали на тимчасово окупованій території Луганщини. Їх очолював так званий «депутат народної ради ЛНР ІІІ скликання». І місті Брянка Луганської області він заснував ТОВ, яке виготовляло та ремонтувало гірничу продукцію. В подальшому цю продукцію продавали на окупованій території.

Це підприємство працювало з 2015 року і продовжує діяти там досі. Задокументовано, що в період часу з червня 2019 по січень 2020 року підприємство перерахувало до так званого «бюджету ЛНР» більше 1 мільйону гривень.

За протиправні дії особам загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Як повідомляла Реальна Газета, СБУ затримала жителя Новопсковського району Луганської області, який добровільно співпрацював із російськими окупантами на тимчасово непідконтрольній території регіону. Колаборанта виявили в Києві.

Залишити відповідь