Опубліковано схему приблизного маршруту ракет та дронів під час ранкової атаки

Опубліковано схему приблизного маршруту ракет та дронів під час ранкової атаки

Моніторинговий Telegram-канал Tracking показав схему приблизного маршруту російських дронів та ракет під час сьогоднішньої атаки по Україні.

Відповідну схему опубліковано в Telegram-каналі Tracking.

Згідно з інформацією з відкритих та закритих джерел, автори каналу нанесли на мапу приблизний маршрут польоту російських дронів та ракет.

На їхню думку, російські ракети заходили з північно-східного та південно-східного напрямків, минаючи окуповані території Луганської та Донецької області.

А ось ударні безпілотники типу Shahed-131/136 більшу частину шляху летіли над окупованою частиною півдня, де ускладнене їхнє виявлення та неможливе знищення.

На мапі не позначені маршрути двох балістичних ракет “Іскандер-М” та однієї крилатої ракети “Іскандер-К”, які були випущені з окупованого Криму.

Опубліковано схему приблизного маршруту ракет та дронів під час ранкової атаки
Приблизна схема польоту ракет та дронів під час обстрілу України 8 травня. Фото: t.me/the_first_online

Нагадаємо, в ніч з 7 на 8 травня російські війська здійснили масовану повітряну атаку по Україні. Окупанти задіяли крилаті, балістичні та авіаційні ракети, а також ударні дрони.

Як повідомив уранці командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук, силам ППО вдалося збити 59 повітряних цілей росіян.

Пізніше міністр енергетики України Герман Галущенко повідомив, що під час ранкового обстрілу росіяни атакували об’єкти енергетичної інфраструктури в шести регіонах.

Залишити відповідь